Dla miłośników muzyki

sprzedaż polskiego sprzętu audio stereo klasy high-end

wzmacniacze lampowe stereo EGG-SHELL

Jestem współwłaścicielem marki EGG-SHELL. Oprócz własnych wzmacniaczy lampowych, oferuję sprzedaż sprzętu audio innych polskich firm. Wszystko po to, byś mógł we własnym salonie słuchać muzyki w sposób zbliżony do brzmienia koncertowego – z szeroką i dobrze poukładaną sceną, detalami, mikro i makro dynamiką oraz naturalną barwą. Pełne zestawy stereo klasy High-End, całkowicie polskiej produkcji, to moja koncepcja na konkurencję dla drogiego sprzętu zagranicznego.

Dla organizatorów i artystów

fotografia koncertowa, portretowa

Krzyszstof Grabowki - fotografia koncertowa

Jeśli jesteś organizatorem koncertów, wydarzeń, eventów lub po prostu artystą, promującym się samodzielnie, na pewno potrzebujesz odpowiednio dobrej prezentacji w internecie swojego wydarzenia i siebie. Oferuję zdjęcia na odpowiednim poziomie artystycznym i technicznym z koncertów i wydarzeń oraz fotografię portretową. Wykorzystasz je na swoim fanpejdżu, czy na okładce płyty, umieścisz na plakacie, itp. Jeśli jesteś młodym artystą, nie przejmuj się kosztami, możemy umówić się na barter.

Dla firm

strona internetowa, fotografia produktowa

Bielsko-Biała budowa stron, fotografia produktowa

Jeśli właśnie założyłeś firmę lub jesteś freelancerem, musisz zaistnieć w internecie ze swoją ofertą. Zapraszam do mnie – z jedną osobą ustalisz wszystko i otrzymasz w rezultacie niezbędny pakiet startowy, czyli nowoczesną, responsywną stronę www, konto pocztowe we własnej domenie i materiał fotograficzny. Wszystko w przystępnej cenie (od 950 zł) i w krótkim czasie realizacji (w ciągu tygodnia).

Dla wszystkich

sprzedaż zdjęć

Srzedaż zdjęć - Krzysztof Grabowski

Wybierz dowolne zdjęcie z mojego portfolio i kup je w dowolnej formie: jako plik cyfrowy, jako gotowy wydruk na papierze, płótnie lub sztywnym boardzie na ścianę albo w postaci fototapety. Udekorujesz w indywidualny sposób wnętrze biura czy mieszkania albo zrobisz komuś prezent. Największy wybór znajdziesz wśród zdjęć koncertowych, ale też podróżniczych. Obejrzyj galerię lub skontaktuj się w sprawie jakiegokolwiek mojego zdjęcia.

Dla par z wyobraźnią

fotografia ślubna

Bielsko-Biała fotografia ślubna

Jeśli planujecie ślub, to prawdopodobnie szukacie fotografa. Obsługuję śluby tylko i wyłącznie w zespole dwuosobowym. Nasza oferta skierowana jest do osób otwartych, z wyobraźnią, oczekujących niesztampowego fotoreportażu ze swojego ślubu. Fotoreportaż jest pełen dynamicznych ujęć, ruchu, a także zatrzymanych emocji i kadrów wyszukanych poza głównym wątkiem wydarzeń, dzięki temu jest emocjonujący i kompletny. W plenerze preferujemy prostotę, subtelność, grę świateł.