Fotografia ślubna

Fotografią ślubną zacząłem się zajmować w 2005 roku i tak zostało do teraz, pomimo rozwinięcia w międzyczasie innych obszarów działania, jak np. tego związanego ze sprzętem audio Hi-Fi. Obecnie fotografuję w dwójkę ze znajomą fotografką. Nie wykonuję już reportaży ślubnych indywidualnie.

Fotografię ślubną często traktuje się jak fotografię drugiej kategorii, wykonywaną jedynie dla zarobku. U mnie tak nie jest. Ja podchodzę do reportażu ślubnego tak samo, jak do innych zleceń fotograficznych. Lubię atmosferę zabawy, rozradowanych ludzi. Lubię zabawę światłem podczas wesela, lubię ruch, długie czasy, zamazanie, rozmycie oraz wyszukiwanie scenek, które rozgrywają się w tle, poza głównym nurtem. Lubię portretować ludzi w różnych sytuacjach.

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana, by Wasz ślub obsłużyła dwójka doświadczonych fotografów to zapraszam do kontaktu i indywidualnego omówienia zakresu.

Mając w portfolio ponad 10 lat fotografowania ślubów, trudno zaprezentować dorobek w jednej galerii. Dlatego poniżej jedynie wybrane fotografie z ostatnich realizacji
(zdjęcia można przewijać strzałkami).