Fotografia sportowa

Dużo radochy i satysfakcji daje mi fotografowanie sportu, aktywności i ruchu. Wdzięcznymi obiektami są uśmiechnięci, a nierzadko umęczeni biegacze, rowerzyści czy osoby jeżdżące na nartach. To wszystko dzieje się tam, gdzie lubię przebywać – w górach. Dzięki współpracy z Fundacją Aktywne Beskidy, fotografuję organizowane przez nich maratony górskie, także zimowe, takie jak: BUT (Beskidy Ultra Trail), Leśnik, Stumilak czy Zamieć. Zawodnicy mogli mnie spotkać również na imprezach: Ultra Janosik czy Flexistav Bieg Ultra Granią Tatr oraz na wielu mniejszych, lokalnych biegach w Beskidach.

Z racji zamieszkania w Bielsku-Białej blisko wielu dobrych tras enduro, fotografuję też i tą dyscyplinę. Współpracuję z Rowerowymi Beskidami fotografując ich szkolenia. Fotografuję także dla osób indywidualnych i grup przyjaciół z ich wyczynów na trasach enduro.

Zima to kolejny piękny okres w roku na fotografowanie aktywności w górach. Skitury to jest to!

Zdarza mi się także sięgać po kamerę GoPro MAX: Zobacz mój kanał na YouTube.

Zapraszam do przekrojowej galerii poniżej (zdjęcia można przewijać strzałkami), a także do kilku galerii na stronie fotowyprawy.com – kliknij tutaj

Zapisz

Zapisz

Zapisz