Marka EGG-SHELL

Firma Encore Seven

Egg-Shell Wzmacniacze lampowe stereo

Jestem współtwórcą marki EGG-SHELL. Pod tą nazwą kryją się wysokiej klasy wzmacniacze lampowe audio stereo, produkowane przez firmę Encore Seven, którą założyłem. Firma istnieje od 2010 roku. Obecnie w ofercie posiadamy kilka modeli wzmacniaczy zintegrowanych oraz przedwzmacniacz gramofonowy. Wzmacniacze charakteryzują się unikalnym wzornictwem. Wygląd jest niepowtarzalny, a jakość wykonania na najwyższym poziomie. Dodatkowo mogą być wykończone kolorystycznie wg życzenia klienta. W parze z tymi cechami idą bardzo dobre walory brzmieniowe potwierdzone licznymi nagrodami oraz pozytywnymi recenzjami w kraju i za granicą, w tym na trudnym niemieckim rynku. Wzmacniacze znajdują klientów w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii i innych krajach UE.

Jestem ponadto współzałożycielem grupy polskich producentów zrzeszonych pod nazwą Polski Klaster Audio. Wzmacniacze dobieramy w zestawy budując całkowicie polskie unikalne zestawy stereo o spójnym wyglądzie i doskonałym zgraniu brzmieniowym. Więcej informacji – kliknij tu.

Nagrody Encore Seven / EGG-SHELL

W Polsce prowadzimy bezpośrednią sprzedaż wzmacniaczy w Bielsku-Białej. Posiadamy pokój odsłuchowy, do którego zapraszamy na prezentacje. Nasze urządzenia można kupić również w kilku wyspecjalizowanych punktach na terenie Polski.

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na odsłuchy: hello [at] encore7.com

Informacje o modelach dostępne na stronie firmowej

Encore7.com